• První závody podzimní sezóny za námi

  První závody podzimní sezóny za námi

  Poslední dva víkendy proběhly závody všech výkonnostních tříd.

  23. – 24.9. se závodilo v Praze na Petřinách. Tam bojovaly děti z I.VT. Po náročné letní přípravě si závody užily s úsměvem Aneb těžko na cvičišti lehko na bojišti :-).
  Tým 8-10 let „Špionky“ ve složení Maruška Doležalová, Nguyen Thuy Duong a Gábinka Uriková si odvezl velmi nepopulární bramborovou medaili. Maruška Doležalová závodila navíc i v kategorii jednotlivkyň, kde skončila na 8. místě. Seniorka Juditka Kamlerová bojovala jako lvice a přestože se v sestavě objevilo pár slabších míst, postoupila do finále, kde skončila na krásném 5. místě. Tým Gladiátorek Markéta Vondráčková, Linh Thuy Do, Linda Holubová, Lucie Šillerová, Lucie a Klára Hospodárovy měly malinko náročnější letní přípravu, když je koncem léta opustila jedna členka týmu, takže se na poslední chvíli musela sestava upravovat a k tomu vše zkomplikovala nemoc jedné z děvčat, nicméně holky neskutečně zabraly a na Petřinách skončily třetí, JUPIJOU :-)!!!

  Následující víkend se závodilo v Lounech.
  Závodů se bohužel nemohl zúčastnit fitness tým 11-13 let, jehož členka Anička si 2 dny před závody rozřízla chodidlo. Aničko, dej se nám brzy do kupy. V sobotu závodila v kategorii 8-10 let Sárinka Skalická, která si odvezla 19.místo a tým 8-10 let Klaudinka Kamlerová, Šárinka Dudáčková, Barunka Jelínková, které se oproti jaru neskutečně zlepšily a skončily 12. Odpoledne pokračovaly starší kategorie, kde se představila naše kadetka 11-letá Karolínka Janoušová, která se stala pomyslným skokanem roku, zacvičila krásně a nejenže postoupila do finále, ale skončila na úžasném 10. místě. Poslední v sobotu startovaly juniorky Adélka a Natálka Bernardovy, které sice byly v kategorii samy, přesto do sestavy daly vše a závod nevypustily – díky holky –  a zaslouženě si tak odvezly zlatou placku.
  V neděli se v Lounech představily juniorky ze II. VT – singlistka Eliška Závěšická, která skončila na 16. místě a fitness tým Evča Zajíčková, Ráďa Bejčková, Adélka Novotná, Adélka a Natálka Bernardovy – holky se oproti jaru „zmenšily“ o jednu členku, která je opustila, přesto makaly jako o život a z Loun si odvezly stříbro.

  Velká gratulace všem dětem a obrovské poděkování trenérkám – Nikolce Proškové, Markét Vondráčkové, Liunce, Juditce Kamlerové a Verče! Holky, díky za to, co děláte!

Napsat komentář

Cancel reply