Náš cíl

Náš klub vznikl s cílem vést a vychovávat děti k aktivnímu sportování, především aerobiku. U menších dětí chceme hlavně vypěstovat lásku k pohybu. Dětí, které sportují, je čím dál méně. Chtěly bychom to alespoň trochu změnit.

Stěžejní jsou tréninky aerobiku, ale snažíme se děti vést i k jiným sportům, např. plavání, in-line brusle, balet, atletika. Jednostrannost v pohybu se čím dál víc projevuje, už malé děti mají bolesti a zdravotní komplikace.

Chceme, aby děti měly především radost z pohybu! Zároveň se snažíme podpořit a poskytnout pomoc už úspěšným závodníkům.

Soutěžíme

Máme mezi ze sebou děti, které cvičí pouze pro radost, i ty, které objíždí závody a sbírají medaile… Trénujeme jak špičkové, tak začínající závodníky, kteří se teprve připravují a tím tvoří základnu k výběru největších talentů. Pravidelně se účastníme soutěží Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz od Aerobic Team Show, FISAF fitness družstev až po sportovní aerobik.

Pravidelná soustředění

Jezdíme 2x ročně na soustředění, kde děti trénují a připravují se na závody, ale také si hrají. Na každou z těchto akcí připravujeme „bojovky“… Podívejte se do naší fotogalerie!

Na soustředění jezdíme v zimě i v létě. Naším oblíbeným místem je pension Dalmo v Sedleci-Prčice, kde máme k dispozici velkou tělocvičnu, bazén, posilovnu, vířivku, saunu, … a jsou tu na nás vždy moc hodní!

Bezva parta

Abychom všichni mohli fungovat jako tým při soutěžích, musíme být týmem i mimo závodní plochu. Snažíme se proto zařazovat do našich společných setkání stmelovací aktivity, které posilují týmového ducha.